Yaşam

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Terzi Fragmanı Yayınlandı

İKİ ARKADAŞI BERABER BULUŞTURAN BİR AŞK, AÇIKLANMAYI BEKLEYEN SIRLAR…

Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırladığı yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanını yayınladı. Cem Karcı’nın yönettiği, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yazdığı dizide Çağatay Ulusoy’a Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarılı isimlerden oluşan güçlü bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Peyami ve Dimitri’nin dostluğuna aşk mı galip gelecek?

2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak olan Terzi, geçmişin derinliklerinde gizlenen sırları ortaya çıkaracak; İzleyicilere aşk, aile ve dostluk gibi kavramları yeniden sorgulatacak bir hikaye sunmaya hazırlanıyor. Her bölümde yeni bir gizem perdesi aralayan dizide geçmişini hayatının en derin yerine gömen Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri’nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk macerasıyla sınanıyor. Sıfırdan kurduğu hayatında, dedesinin ölümünden sonra sır olarak sakladığı babası Mustafa’nın tüm sorumluluğuyla baş başa kalan Peyami, ailesinin köklerinde kökleşmiş sırların peşine düşer.

Terzi Hakkında:

Terzi, yeteneğini dedesinden miras alan genç ve başarılı bir terzi olan Peyami’nin hikayesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sakladığı akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’ya bakmak zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’da hayatının tam merkezine yerleştirmek zorunda kalır. Taciz edilmiş bir ilişkiden hayatı pahasına kaçan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami ve Mustafa’nın hayatlarına girer.

Yönetmen: Cem Karcı

Senaristler: Rana Mamatlıoğlu & Bekir Baran Sıtkı

Oyuncular: Çağatay Ulusoy (Peyami), Salih Bademci (Dimitri), Şifanur Gül (Esvet), Olgun Şimşek (Mustafa), Ece Sükan (Suzi), Zeynep Tarhan, Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erincin, Lila Gürmen

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yapım Şirketi: OGM Pictures

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu