Haber

Memduh Büyükkılıç’tan Pınarbaşı’na ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Hem şehir merkezinde hem de ilçelerde var gücüyle çalışmalarını sürdüren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı. Memduh Büyükkılıç ilçe belediyeleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Önder Büyükkılıç, deprem bölgesi Kahramanmaraş’ı ziyareti öncesi Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu’nu ziyaret etti.

Pınarbaşı Belediyesi’nde vatandaşlar ve muhtarların yanı sıra işçilerle de sohbet eden Önder Büyükkılıç, Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile birlikte Pınarbaşı’nda yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi olarak 16 ilçenin her zaman yanında olduklarını belirten Büyükkılıç, “Kahramanmaraş ziyaretlerimiz öncesinde Pınarbaşı Belediyemizi ziyaret ederek Menduh Belediye Başkanı ile görüştük. Ziyaretimiz sırasında vatandaşlarımız ve belediyedeki muhtarlarımızla da sohbet ettik” dedi.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Uzunluoğlu, Lider Büyükkılıç’a tüm ilçelere olduğu gibi Pınarbaşı ilçesine de yaptığı yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

mudanya-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu